ЛАБОРАТОРІЯ ЮРИДИЧНОГО ДИЗАЙНУ ЗАПРОШУЄ ДО СПІВПРАЦІ:

  • Заклад вищої освіти

    Ми можемо запропонувати вам співпрацю з наступних напрямків:● Сприяння залученню ваших студентів-правників до участі в Школі юридичного дизайну шляхом проведення рекламних акцій Школи юридичного дизайну та проведення ГО «Лабораторія юридичного дизайну» практичних тренінгів-презентацій;● організація спільних освітніх, наукових, просвітницьких заходів в сфері юридичних інновацій, юридичного дизайну, використанню технологій в праві; ● допомога фахівців ГО «Лабораторія юридичного дизайну» в запровадженні вибіркової дисципліни «Юридичні інновації та стартапи» в вашому закладі вищої освіти; ● проведення спільних компаній, виступів, публікацій в медіа та іншої співпраці, спрямованої на популяризацію сторін.

  • Юридичний бізнес

    Ми можемо запропонувати вам співпрацю з наступних напрямків:● Використання наших юридичних стартапів може допомогти вашому бізнесу підвищити ефективність та скоротити час, потрібний для вирішення правничих проблем. ● Використання юридичних стартапів може допомогти вашому бізнесу піднятися на найвищі сходинки на ринку та залучати нових клієнтів. Ми також готові надати вам підтримку щодо інтеграції юридичних стартапів у ваш бізнес.● Реалізація спільних проєктів з використанням ідей (стартапів) слухачів Школи на практиці. Це може допомогти розвивати проєкти та ініціативи у бізнес сфері, залучати більше ресурсів та взаємодіяти з іншими організаціями.

  • Громадська організація

    Ми можемо запропонувати вам співпрацю з наступних напрямків:● Співпраця при побудові юридичних стартапів, що вирішить конкретну проблему чи потребу, яку ви запропонуєте слухачам під час відкриття школи (кінець травня 2023 р.). Ми будемо спільно зі слухачами Школи створювати та реалізовувати стартап-проєкти, спрямовані на захист прав людини та підвищення правової культури серед громадян.● Наша співпраця може допомогти вам звернути увагу до ваших проєктів та ініціатив, спрямованих на захист прав людини. Стартапи, побудовані слухачами нашої Школи, можуть стати проривними рішеннями в області захисту прав людини, що привернуть увагу громадськості та медіа.● Реалізація спільних проєктів з використанням ідей слухачів Школи та забезпечення ефективної реалізації на практиці. Це може допомогти розвивати проєкти та ініціативи у сфері захисту прав людини, залучати більше ресурсів та взаємодіяти з іншими організаціями. 

Надішліть Вашу пропозицію на електронну пошту moc.liamg%40au.moc.balngisedlagel

Illustration

Співпраця для Закладів вищої освіти

Illustration

Співпраця для Юридичного бізнесу

Illustration

Співпраця для Громадських організацій

НАШІ ПАРТНЕРИ