НА ЦІЙ СТОРІНЦІ РОЗМІЩЕНІ ЗАМОВЛЕННЯ ДЛЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ЛАБОРАТОРІЇ ЮРИДИЧНОГО ДИЗАЙНУ

Всі пропозиції щодо закупівель надсилати на E-mail: moc.liamg%40au.moc.balngisedlagel

 • Інформаційний супровід двох кампаній (Актуально)

  Вимоги до послуги : ● SMM введення  ● створення контент плану● розробка стратегії/позиціювання ● розробка дизайну хайлатів(актуальне) ● створення шапки профілю ● створення та додавання постів● створення та публікація сторісів на щоденній основs● створення рекламних креативів (пост/рілс)● виїзд на об'єкт для зйомки до 4 разів в місяць ● створення рекламних креативів -тестування та внесення корективів ● створення рекламних копірайтівВиконавець: ФОП 3 групи, юридична особа.

 • Послуги зі створення двох промо роликів; (Актуальне)

  Вимоги до послуги : ● -створення промо роликів для просування "Школи юридичного дизайну" та "Літньох школи юридичних інновацій та стартапів для вилкадачів";● -відео мають бути чітким, роздільною здатністю не менше 1080p, а звук повинен бути чітким і без шумів;● -погодження змісту промо роликів, внесення правок; Виконавець:● - ФОП 3 групи, юридична особа.
  Технічне завдання :-Повна розробка сценаріїв для двох промо роликів та погодження змісту замовником;-Зйомка всіх необхідних матеріалів;-Кінцевий монтаж промо роликів.

 • Проживання, харчування та конференц зала під проведення Літньої школи для викладачів (18-24 серпня 2024 року)

  Вимоги до послуги:готель у м. Яремче;розміщення 35 осіб в одно / дво місних номерах (з окремими ліжками);харчування на території готелю для 35 осіб;наявність конференц зали з не менш як 25 посадковими місцями, та необхідною технікою.
  Виконавець: ФОП 3 групи, юридична особа.


 • Послуги з літературного редагування тексту Підручника "Юридичні інновації та стартапи" (Завершене)

  Вимоги до послуги : ● -повторна вичитка тексту, внесення орфографічних, пунктуаційних та логічних правок, звіряння фактичного матеріалу, уніфікація тексту і його елементів, а також формування рекомендацій для автора з метою детального літературного редагування;● -обсяг тексту - 663 тисяч знаків з пробілами;● -літературне та наукове редагування тексту;● -досвід роботи з юридичними текстами;● -фізична особа або ФОП третьої групи.

 • Послуги з методичного супроводження Сертифікатної програми «Лабораторія юридичного дизайну» та тренінги по методиці викладання програми (Завершене)

  Вимоги до послуги : ● - не менше 5 років роботи в освітній сфері, на позиціях повязаних з освітою;● - досвід у створенні Trainings for Trainers;● - досвід фасилітації тренінгів та інших навчальних заходів;● - знання теорій навчання та моделей дизайну навчання (вміти пояснити, як ви будете використовувати їх у своїй роботі);● - досвід роботи з Google Classroom;● - досвід роботи з інтерактивними онлайн інструментами (SKahoot, Miro, Slido, Mentimetr etc);● - розуміння юридичної сфери та досвід роботи в ній буде перевагою;● - досвід роботи з методичними тренінгами;● -фізична особа або ФОП третьої групи.

 • Закупівля Фотоапарату Canon EOS M50 Mark II + 15-45 IS STM Kit Black (Завершене)

  Вимоги до товару: ● -підтримка додатку для застосування як WEB камери;● -Система - Бездзеркальна;● -Запис відео - UHD 4K (3840x2160);● -Матриця фотоапарата Тип: 22.3 x 14.9 мм CMOS;● -Інтерфейс: Bluetooth, Micro USB, NFC, WI-Fi, micro-HDMI;● -Відео 4K: АВТО ISO (100-6400), 100-6400 з кроком 1/3 ступеня. Відео Full HD і HD: АВТО ISO (100-12800), 100-12800 з кроком 1/3 ступеня;● -Об'єктив - Canon EF-M 15-45 мм f/3.5-6.3 IS STM;● -Тип фокусування : Система Dual Pixel CMOS AF;● -Режими автофокусування: Покадрове автофокусування і слідкувальне автофокусування● -наявність гарантії на товарВимоги до постачальника:● -постачальник товару не є резидентом російської федерації / республіка білорусь;● -постачальник - юридична особа / фізична особа підприємець 3 групи.

 • Закупівля Ноутбуку (Завершене)

  Вимоги до товару : ● -відеокарта від GeForce RTX 3050 Ti;● -процесор AMD Ryzen 5 5600H (3.3 — 4.2 ГГц) або схожий за характеристиками від Intel;● -оперативна пам'ять від 16 gb ddr 4, або ddr 5;● -бажана наявність встановленої ліцензійної версії Windows 10-11;● -накопичувач ssd від 512 gb;● -наявність гарантії на товар;Вимоги до постачальника:● -постачальник товару не є резидентом російської федерації / республіка білорусь;● -постачальник - юридична особа / фізична особа підприємець 3 групи.

 • Послуги зі створення двох промо роликів; (Завершене)

  Вимоги до послуги : ● -створення промо роликів для просування "Школи юридичного дизайну";● -відео мають бути чітким, роздільною здатністю не менше 1080p, а звук повинен бути чітким і без шумів;● -погодження змісту промо роликів, внесення правок; Виконавець:● -фізична особа або ФОП 2-3 групи, юридична особа.
  Перший ролик:● -ролик повинен представляти основні переваги сертифікатної програми "Школа юридичного дизайну";
  ● -візуал ролику складається з фону чату месенджера в який зацікавлений слухач надсилає запитання на які тренери будуть відповідати в форматі відео.
  Другий ролик:-ролик покликаний прорекламувати "Школу юридичного дизайну";● -візуал ролику складається з 2д анімації та зрозумілого рекламного змісту;● -анімація повинна бути плавною, професійною та естетично задовільняти потреби замовника;● -погодження промо ролику, внесення правок.

 • Закупівля мікрофонів Boya BY-M1 Pro; (Завершене)

  Вимоги до товару : ● -кількість 2 одиниці;● -роз'єм - 3.5 мм mini-jack;● чутливість -30 дБ +/- 3 дБ/0 дб = 1V/Pa, 1 кГц;● діапазон частот 65 Гц ~ 18 кГц;● Комплектація: мікрофон BY-M1 Pro, поролоновий вітрозахист, затискач на одяг, липучка, батарейка (LR44), чохол для перенесення.● -наявність гарантії на товар.Вимоги до постачальника:● -постачальник товару не є резидентом російської федерації / республіка білорусь;● -постачальник - юридична особа / фізична особа підприємець 3 групии.

 • Оренда коворкінгу (окреме приміщення); (Завершене)

  Вимоги до послуги : ● -кількість місць - від 6;● -наявність безперебійного живлення;● -наявність безперебійного та швидкого інтернет з'єднання(WI-FI);● -наявність кондиціонера;Вимоги до орендодавця:● -постачальник товару не є резидентом російської федерації / республіка білорусь;● -постачальник - юридична особа / фізична особа підприємець 3 групи.

 • Закупівля поліграфічних послуг; (Завершене)

  Поліграфічні послуги: ● Друк 80 програм заходу (глянцева обкладинка, 12 сторінок зкріплених по центру формат А5, кольоровий друк); ● Друк 100 сертифікатів / подяк (формат А4, глянцеве покриття); ● Друк 80 блокнотів (50 сторінок, формат А5, без розмітки, з кольоровим друком на передній та задній обкладинці з боковою пружиною); ● Друк 80 папок (картонна папка, формат А4, з кольоровим друком на передній та задній обкладинці, з внутрішнім кріпленням для вкладень) ● Друк 80 бейджиків (кольоровий друк, 11,6*9,2cm)● постачальник - юридична особа / фізична особа підприємець 3 групи .

 • Закупівля книжок; (Завершене)

  Вимоги до послуги : ● Книжки у сфері юридичних інновацій, про бізнес у кількості 50 одиниць● постачальник - юридична особа / фізична особа підприємець 3 групи.

Замовлення кава-брейку та фуршету на конкурс стартапів на 21.10.2023 (Завершене)

Вимоги до послуг:● Фуршет та кава-брейк для 50-60 осіб● Доставка до місця проведення / піша доступність від місця проведення● постачальник - юридична особа / фізична особа підприємець 3 групи.

 • Послуги зі створення промо ролика; (Завершене)

  Вимоги до послуги : ● -створення промо ролика для просування "Конкурсу юридичних стартапів";● -відео мають бути чітким, роздільною здатністю не менше 720p, а звук повинен бути чітким і без шумів;● -погодження змісту промо роликів, внесення правок; Виконавець:● -фізична особа або ФОП 2-3 групи, юридична особа.

 • Розробка маркетингової стратегії; (Завершене)

  ● Розробка маркетингової стратегії для ГО "Лабораторія юридичного дизайну".● Розробка стратегії повинна враховувати основні вимоги щодо аналізу ринку, визначення цілей, сегментації та позиціонування.● Стратегія маркетингу повинна бути цільовою та спрямованою на досягнення конкретних результатів діяльності зазначених замовником.Виконавець:● Фізична особа або ФОП 2-3 групи, юридична особа.

 • Закупівля канцтоварів; (Завершене)

  Витратні матеріали для документації:● папір (3 пачки);● ручки (110 шт);● картридж;● конверти (100 шт);● ножиці;● папка-реєстратор(на кільцях);● степлер;● скоби для степлеру;● стикери-закладки (20 шт);● набір маркерів, скріпки, бейджі горизонтальні (110 шт);● файли для документів (100 шт/1 уп);● папір кольоровий (100 шт/1 уп);● пакети з ручками крафтові (10 шт);● блокноти (2 шт.);● ручки (110 шт);● скотч;● канцелярський ніж;Вимоги до послуги : ● -ФОП 2-3 групи, юридична особа.

 • Послуги з літературного редагування тексту Підручника "Юридичні інновації та стартапи" (Завершене)

  Вимоги до послуги :
  ● -первинне і вторинне опрацювання тексту, внесення орфографічних, пунктуаційних та логічних правок, звіряння фактичного матеріалу, уніфікація тексту і його елементів, а також формування рекомендацій для автора з метою детального літературного редагування;
  ● -обсяг тексту - 533 тисячі знаків з пробілами;
  ● -літературне та наукове редагування тексту;
  ● -досвід роботи з юридичними текстами;
  ● -фізична особа або ФОП третьої групи.

Порядок проведення закупівель Лабораторії юридичного дизайну